Kategoriler
Sepetiniz
1250 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Kök Ahşap,1994 yılında İstanbul Beykoz’ da kurulan şirketimiz mobilya atölyesi olarak ticarete başlamıştır. Bir aile şirketi olan Kök Ahşap, uzun yıllara dayanan ticari hayatını güven ve memnuniyet esaslı kriterler ile yapılandırmıştır. Başarılı geçmişiyle mobilya ve mobilya aksesuarları sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Standart mobilya aksesuarları ile üretime başlayan firmamız, müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ile 2001 yılında baskılı amerikan kapı pervazı üreterek Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. 23 yılı aşkın üretim hayatında Ayous ağacından imal edilen, desenli kapak profili, kapı taçı, kapı pervazı, dekoratif çıtalar, merdiven tornaları, lükens ayaklar, masa ayakları, kartonpiyer taçlar, işlemeli kayın çıtalar, baskı aplikler, ahşap aplikler, seperatörler gibi ürünlerin imalatını yapmaktayız.

2011 yılı itibari ile İstanbul Modoko’ da açtığımız mağazamız ve internet mağazamız ile perakende satışlarımıza da başlamış bulunmaktayız. 2005 yılından beri müşterilerimize online satış imkanını sunmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda daha güvenilir ve daha rahat alışveriş yapmalarını sağlamak adına 2016 Aralık ayı itibari ile Ios ve Android sürümlerini müşterilerimizin hizmetine sunduk. Müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak her geçen gün portföyümüze yeni ürünler eklemekte ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaktayız.

Firmamız dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak sektöründe Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır. Sürekli yenilenen ve değişen ürün yelpazemizde, 2013 yılı itibari ile firmamız bünyesinde üretilen 2000’den fazla ürün bulunmaktadır. Kök Ahşap, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak gerçekleştirmektedir. Bunun sonucunda da Türkiye içinde ve dışında 150 yi aşan bayi ağı ile siz müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz.